Zeo kantoor UtrechtZeo team UtrechtZeo medewerkers

Zet jouw

volgende stap

in e-commerce.

E-commerce groeipartner voor bedrijven met meer dan €1 miljoen omzet, die hun huidige bureau ontgroeid zijn. Van performance marketing tot bewezen webdevelopment oplossingen die een naadloze gebruikerservaring garanderen: als verlenging van jouw marketingteam zetten we samen de volgende stap naar online succes.

Wat we voor jouw merk doen

icon

Performance Marketing

SEA, Social Ads, Marketplaces. We koppelen elke euro media aan een doel dat er echt toe doet voor je marge.

icon

Webdevelopment

Shopify, Magento, Shopware — en de tagging, server-side tracking en GA4-setup eronder. Schoon, snel en consent-proof.

icon

Artificial Intelligence

Van AI-zoekmachines tot slimmere campagnes. Niet als experiment, maar als voorsprong op de concurrent.

Zeo team aan het werk

Jouw volgende stap zetten we samen

01

Diepgaande audit

Geen automatisch gegenereerd rapport, maar een diepgaande handmatige audit. Zodat wij jou leren kennen – en jij ons.

02

Concreet stappenplan

Duidelijke prioriteiten met daarop afgestemde samenwerkingspakketten – in plaats van one-size-fits-all offertes.

03

Persoonlijke aftrap

Kennismaking met het gehele team – zowel het aanspreekpunt als alle specialisten. Niet online, maar op locatie.

04

Vliegende start

Online marketing én development werkzaamheden draaien binnen twee weken in plaats van twee maanden.

05

Vergaande optimalisatie

Optimalisatie van campagnes én samenwerking. Nooit meer bellen voor updates, door vaste contactmomenten en proactief advies. Zoals het hoort.

Een greep uit ons werk

Voor wie we impact maken

Klanten aan het woord

Dit zeggen onze opdrachtgevers

1 / 4
★★★★★
De samenwerking met Zeo is er al vele jaren. In het huidige landschap, dat een hele andere aanpak nodig heeft dan voorheen, blijkt Zeo een specialistische en ervaren partner. Na optimalisatie in de SEA-performance hebben we ook het SEO-gedeelte aangepast naar de huidige normen van Google. Dit werpt al vruchten af en wij zijn zeer tevreden met de resultaten. Wij bevelen Zeo van harte aan.
Berry de BruinDirectrice Marketing bij Warmteservice

Geschreven door onze specialisten

Zet jouw volgende stap in e-commerce

Laten we kennismaken! Vertel ons alles over jouw uitdagingen en wij denken – vrijblijvend – met je mee over de eerstvolgende stap naar groei.

Ja, ik wil contactJa, ik wil contact
Mariska

"Vertel me jouw uitdagingen, groeidoelstellingen en 'big ideas' voor de toekomst, dan geef ik je mijn volledige aandacht!"

030 711 5555
Mariska